Platba a Doprava

Platba

Dobírkou (25Kč) v hotovosti při předání zboží

Rychlá platba (Zdarma) Můžete zaplatit pomocí rychlé platby z Vašeho internetového bankovnictví.

Bankovní Účet vedený u České Spořitelny 

Číslo účtu: 5754568359 / 0800
IBAN: CZ61 0800 0000 0057 5456 8359
BIC/SWIFT: GIBACZPX

Země Evropské unie  

V případě dopravy mimo ČR a SR vyžadujeme vždy platbu předem na účet nebo prostřednictvím platebního systému PayPal.

 

Doprava

PPL Doprava

Vaše objednávka bude doručena druhý den od vyexpedování. O všem Vás budeme informovat.

PPL Parcelshop

Další sítí výdejních míst, s kterou spolupracujeme, je tzv. PPL Parcelshop. Tato výdejní místa se nachází po celé České republice. Narozdíl od Zásilkovny však Parcelshopy nenaleznete na Slovensku. Podmínkou k vyzvednutí balíku zaplaceného převodem je předložení dokladu (občanský průkaz, řidičský průkaz,...). U balíků na dobírku máme zkušenost, že výdejní místa PPL Parcelshopu vyžadují pouze zaplacení dobírkové částky.

Maximální hmotnost jedné zásilky na PPL Parcelshop je 30 kg. Dopravu těžších objednávek překalkulujeme a pošleme do emailu k odsouhlasení.

Zásilkovna

Zásilkovna je síť výdejních míst. Jejich seznam naleznete zde

Jakmile je zásilka připravena na vámi vybrané pobočce Zásilkovny, přijde vám potvrzovací zpráva SMS. V rámci ní obdržíte heslo pro vyzvednutí zásilky, které nadiktujete obsluze výdejního místa. Pro výdej zboží vám postačí pouze znalost tohoto hesla. Platit můžete v hotovosti až ve chvíli převzetí zboží na výdejním místě.

Zásilkovnou lze zasílat balíky o maximální hmotnosti 5-10 kg v závislosti na tom, jakou cílovou Zásilkovnu zvolíte. Zásilkovnou nelze zasílat křehké zboží jako např. zářivky. Doprava zásilky nad 10 kg přes Zásilkovnu vyjde na 260 Kč - v tomto případě doporučujeme využít dopravu přes PPL (na překročení 10kg limitu budete upozorněni během objednávkového procesu, případně telefonicky).

Osobní Odběr v Děčíně (Zdarma)

Zboží můžete vyzvednout v naší prodejně. Více informací o skladu a prodejně naleznete zde. V některých případech nabízíme také rozvoz zboží.

Doprava Nadrozměrných Zásilek

Pokud obvodová délka zásilky přesahuje 300 cm nebo pokud hmotnost zásilky přesahuje 30 kg, řešíme dopravu individuálně s každým zákazníkem. Na takové zásilky se nevztahuje doprava zdarma vždy, cenu dopravy řešíme opět individuálně. V některých případech jsme schopni zásilku rozdělit do několika menších a doručit je běžným PPL kurýrem (všechny najednou). V jiných případech používáme speciálního přepravce nadrozměrných zásilek, se kterým rádi vyřešíme dopravu objemných a těžkých zásilek (např. palety substrátů) až před Vaše dveře. V případě větších objednávek si neváhejte říct o individuální cenovou kalkulaci.

Doprava v rámci Evropské Unie

Do zahraničí zasíláme prostřednictvím PPL. Ceny dopravy jsou vyšší než do ČR. Vždy Vás ale budeme kontaktovat a informovat o konkrétní částce. Dovolujeme si Vás upozornit, že při zasílání do zahraničí vždy vyžadujeme platbu předem na účet, dobírka není v tomto případě možná.